Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Flört Etmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla flört etmesi ele geçen parada artış olacağına, sevinçli bir haber alınacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla flört etmesi riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına, ele geçen parada artış olacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, amaçların gerçekleşeceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, sevinçli bir haber alınacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla flört etmesi önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla flört etmesi kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ve bu sayede huzuru bulacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip feraha erişileceğine, çalıştığına değeceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin başkasıyla flört etmesi yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının iyi yönde değişeceğine, rızkın genişlemesine, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, enerjisini toplayacağına, büyük bir gelir elde edeceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments