Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Gitmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla gitmesi nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, daha çok çalışılacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, paraya ve mutluluğa kavuşacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla gitmesi yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, sağlığına kavuşacağına delalettir.

Rüya kitabına göre hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, yeni bir birlikteliğin can bulacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla gitmesi en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, daha çok çalışılacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, işlerin çok iyiye gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla gitmesi eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, kariyerinde garanti olacak bir yer edineceğine, gönül hoşluğu yakalayacağına alamettir.

Rüyanın anlamına göre bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, paraya ve mutluluğa kavuşacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, bereketin ve verimin geleceğine yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments