Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Konuşması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla konuşması yakalayacağı fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla konuşması borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, yakalayacağı fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla konuşması sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayat boyu desteği olacağına, dileklerinin tutacağına, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirine göre ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, güzel ve sevinçli günler görüleceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir bolluğa erişeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla konuşması gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, tövbelerinin kabul olacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments