Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla olması kendisini iyi hissedeceğine, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla olması kendisini iyi hissedeceğine, canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, anne baba duası alınacağına rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla olması yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine delalettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla olması illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, hastalıkların sona ereceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre mutlu ve sağlıklı olacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, enerjisini toplayacağına, konforunun ve lüksünün baki kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments