Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Resmini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla resmini görmek sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla resmini görmek hayatının çok iyi bir hale geleceğine, önemli bir makama terfi alacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, bereket ve zenginlik bulacağına, kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla resmini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, hidayete ereceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla resmini görmek sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, parasının, malının ve aşının çoğalacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, yerinde saymayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, eşyaların yenileneceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin başkasıyla resmini görmek çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, başladığı bir işte yol alacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, yeni gireceği bir işte büyük bir başarıya imza atılacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments