Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Sözlenmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla sözlenmesi herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla sözlenmesi gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla sözlenmesi sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla sözlenmesi gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, nasiplerini alacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments