Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Yatması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yatması iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, güzel günlere kavuşacağına, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yatması huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, yaklaşan güzel günlere, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre çok dikkat çekeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yatması kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, rahatsızlıkların son bulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre güzel günlere kavuşacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, kısa süre içinde hayatını esenliğe çıkaracağına, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, hayatının kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yatması hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, şansının ve bahtının döneceğine, işsizseniz işe gireceğinize, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir başarı yakalanacağına, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, hastalıklarını yeneceğine, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments