Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Yattığını Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını duymak çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, her zaman neşeli olacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını duymak iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, her zaman neşeli olacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını duymak dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine rivayet eder.

Rüya manasına göre girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, mal edineceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, daha çok kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını duymak anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını görmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kazancının günden güne arttıracağına alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments