Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Yattığını Öğrenmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını öğrenmek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını öğrenmek doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, gitmediği yerlere gideceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, daima önüne bakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını öğrenmek sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, kazancın daha da artacağına, ağız tadıyla yaşayacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, girdiği her işte büyük adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını öğrenmek yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, büyük bir iş veya eğitim fırsatı yakalanacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, evlerine dünürcü geleceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına yorumlanır.

Rüya yorumcularına göre başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin başkasıyla yattığını görmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kazancının günden güne arttıracağına alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments