Rüyada Eski Sevgilinin Düğününe Gittiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin düğününe gittiğini görmek insanların güvenini kazanacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, şansının açık olacağına, insanlara öncülük edeceğine, en yakınındaki kişinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin düğününe gittiğini görmek insanların güvenini kazanacağına, cesaretinin yerine geleceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına işarettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, işlerinin bollaşacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin düğününe gittiğini görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine tabir olunur.

Yorumcuya göre üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, şansının açık olacağına, çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, problemsiz geçim süreceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin düğününe gittiğini görmek insanlara öncülük edeceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre hakkıyla kazanca, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, en yakınındaki kişinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, konfor içinde yaşayacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada gittiğini görmek daima afiyette olacağına, bir anda yükseleceğine, becerileri ve deneyimleri sayesinde kötü durumlardan kurtulacağına, malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nisa

Rüyamda eski sevgilimi gördüm düğününde fazla bir kalabalık yoktu bende alkışlıyordum ve mutluydum ama ablası bana kötü kötü bakıyordu

Mavi

Merhabalar rüyamda 5 yıl önceki sevgilimi gördüm. Normalde başka şehirde. Bizim ilçeye gelmiş düğünü var. Ve ben düğününe gidiyor um.Düğün salonunda beklerken düğün iptal oluyor.Daha sonra çocuk bana evlenme teklifi ediyor. Bende tamam diyorum

12345

Rüyamda eski sevgilimin düğününe gitmiştim düğünü kalabalıktı bende düğüne gitmiştim ama biz ayrı bi yerdeydik onların içine girmek istemiyordum sonra ayrı bi yerde o düğüne gelenlerde oynuyordu bende halaya katılıyordum