Rüyada Eski Sevgilinin Elinden Tuttuğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin elinden tuttuğunu görmek çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, mutluluk ve saadete, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, ün sahibi birisi olunacağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin elinden tuttuğunu görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre çok büyük bir proje ortaya koyacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin elinden tuttuğunu görmek düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, mutluluk ve saadete, düşmanların yenileceğine, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine delalettir.

Rüya ilmine göre yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, kendisini keşfedeceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, solan yüzünün güleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elinden tuttuğunu görmek mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine, ün sahibi birisi olunacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, şifa göreceğine, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, yaşamı boyunca ilkelerinden ödün vermeyeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments