Rüyada Eski Sevgilinin Elini Tutmaya Çalışması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin elini tutmaya çalışması huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, maddi güç sahibi olacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına, sosyal konumunun değişeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin elini tutmaya çalışması borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin elini tutmaya çalışması aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, kalkınacağına, küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, maddi güç sahibi olacağına, ticaretinin büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin elini tutmaya çalışması varlık ve huzur sahibi olunacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, hasta olanın iyileşeceğine işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sosyal konumunun değişeceğine, günbegün işlerinin bereketinin artacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, hikmete kavuşacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada çalışması uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments