Rüyada Eski Sevgilinin En Yakın Arkadaşınla Sevgili Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin en yakın arkadaşınla sevgili olması yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, ailesini utandırmayacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin en yakın arkadaşınla sevgili olması kem gözlerden ve nazardan korunacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, gelirinin giderinden fazla olacağına, iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bazı kötülüklerinin hesabını soracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin en yakın arkadaşınla sevgili olması yeni ve isabetli adımlar atılacağına, hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, evinin bereketinin artacağına, istediği oranda eğleneceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, ailesini utandırmayacağına, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin en yakın arkadaşınla sevgili olması sıkıntısından kurtulacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, aile bireylerden birinin hakkında çok mutluluk verici bir gelişme yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments