Rüyada Eski Sevgilinin Eski Sevgilisini Anlatması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini anlatması eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini anlatması davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini anlatması eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, büyük bir başarı kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini anlatması huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, kısmetin bollaşacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre endişe veren durumların düzeleceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments