Rüyada Eski Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Konuşması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, neşeli ve huzurlu bir geleceğe, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, sevdiği birine hediye alacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre hastalıkların uzak duracağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması neşeli ve huzurlu bir geleceğe, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, üstün başarılar alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle konuşması attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüya tabircisine göre kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, ticaret ehli kişi olacağına, görevinde yükseleceğine, sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle görmek hayatında aşama kaydedeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bazı iş birlikleri yapacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments