Rüyada Eski Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak çok büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, şükrederek yaşayacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre eğlenceli zamanlar geçireceğine, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, hayırlı kapıların açılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak depresif ruh halindeyseniz bu durumdan kurtulacağınıza, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, evlilik için gün sayılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, feraha erileceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle tartışmak zenginliğinin her geçen gün artacağına, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına ve bu sorumlulukları eksiksiz yerine getireceğine, kişinin afiyette olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, ferahlığa ereceğine, yaşamın kendisine yeni kısmetler sunacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, sorunları ortadan kaldıracağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle görmek hayatında aşama kaydedeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, bazı iş birlikleri yapacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments