Rüyada Eski Sevgilinin Eve Gelmesini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin eve gelmesini görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, zor bir durumun üstesinden gelmeye, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerdeki karın artacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin eve gelmesini görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sırtından terler akıtarak kazanç sağlayacağına ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre zinaya ve yasak olana uzak duracağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, endişelerinin son bulacağına, içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin eve gelmesini görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kendisini huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre sevinçli ve güzel günler göreceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, parasının ve malının artacağına, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin eve gelmesini görmek hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına işaret eder.

Rüya tabirine göre emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına, işlerdeki karın artacağına, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments