Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gitmek Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek görmek yetkili bir göreve atanacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, işlerinin çok iyi olacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek görmek herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, yetkili bir göreve atanacağına, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, ağız tadının bozulmayacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, gönlünün ferahlayacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek görmek tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, işlerinin çok iyi olacağına, hastalıklarının düzeleceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, saygın biri olacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek görmek tüm isteklerine kavuşacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, kendi işinin patronu olacağına yorumlanır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre kazancının ve zenginliğinin artacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sude

Merhaba rüyamda eski sevgilimin evine gidiyodum ve her odayı geziyodum bütün ayrınıtısına kadar evi hatırlıyorum hiç gitmememe rağmen eski sevgilimde annesiyle oturuyodu beni hiç farketmediler

Zehra

Merhaba, ben rüyamda bir arabada bir takım insanlarla eski sevgilimin evine gidiyordum onun evi olduğunu gidince anladım. Annesi adımı söyleyerek bak gelmiş dedi. Odasında üzgün ve perişan gözüküyordu annesine merhaba dedim merhaba eskisi gibi değil çocuk dedi yanına gidiyordum uyandım