Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görüp Ağlamak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görüp ağlamak işlerinin hal yoluna gireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, sorumluluklarından asla kaçmayacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görüp ağlamak hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, yeni bir araba satın alınacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görüp ağlamak inanca ve cesarete sahip olacağına, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, büyük mutluluk verecek olayların yaşanacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre yetki ve söz sahibi olacağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, malının çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görüp ağlamak cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, sorumluluklarından asla kaçmayacağına, yeni kararlar alınacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, iç sıkıntınızın azalacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, tüm sıkıntıların bir anda silinip gideceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada evlendiğini görüp ağlamak saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, başkaları ile muhabbetinin artacağına, maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments