Rüyada Eski Sevgilinin Evlenme Teklif Etmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin evlenme teklif etmesi son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin evlenme teklif etmesi hareketli yaşamından memnun kalacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, ticaretin önünün açılacağına, zevki sefa içinde olacağına, son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, sıkıntıların aşılacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin evlenme teklif etmesi yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin evlenme teklif etmesi geçim sıkıntısının olmayacağına, ailesi rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre elinin darlık görmeyeceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına, yüzünün hep güleceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin evlenme teklif etmesi mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, günahlarından tövbe etmeye, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments