Rüyada Eski Sevgilinin Fotoğrafına Bakmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafına bakmak ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, canının kıymetini bileceğine, mutluluğunun artacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, gelirinin önemli oranda çoğalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafına bakmak çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının baki olacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, eğitim konusunda bir adım atılacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafına bakmak çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, iyilik görüleceğine, canının kıymetini bileceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, gireceği işten kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, mutluluğunun artacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafına bakmak dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, makam ve rütbe edineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, gelirinin önemli oranda çoğalacağına, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin fotoğrafına bakmak girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına işarettir. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can

Rüyamda instagramda story bölümünde eski sevgilimin fotoğraflarına bakıyordum. Fotoğraflar bulanıktı ve bi parkta çekilmişti . Bu neye işaret eder