Rüyada Eski Sevgilinin Kardeşiyle Kavga Etmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin kardeşiyle kavga etmek kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin kardeşiyle kavga etmek kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, daha temkinli ve garantici olacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, müşkül durumların üstesinden geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin kardeşiyle kavga etmek hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin kardeşiyle kavga etmek kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine işarettir.

Rüyanın yorumuna göre üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine, rahat yaşayacağına, tüm sorunların teker teker sona ereceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin kardeşiyle kavga etmek hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, uzun zamandır görmediği aile dostlarını büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments