Rüyada Eski Sevgilinin Nişanlandığı Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığı görmek geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığı görmek ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre yeni işler yapılacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, başarısının çoğalacağına, hayat sevincinin artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığı görmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, yeni bulunacağı bir ortama ancak alışma sürecinden sonra uyum sağlanacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığı görmek sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüya alemine göre gönlünce bir yaşamı olacağına, aile içinde saygı gösterilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada nişanlandığı görmek çok dikkat çekeceğine, mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, küslükleri gidereceğine, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments