Rüyada Eski Sevgilinin Sana Aşık Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin sana aşık olduğunu görmek yaşadığı darlığın son bulacağına, yeni malların alınacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden fayda göreceğine, şansının ve bahtının daima açık olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin sana aşık olduğunu görmek işlerinin her geçen gün düzeleceğine, yaşadığı darlığın son bulacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına alamet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, yeni malların alınacağına, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana aşık olduğunu görmek hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, hatalarını tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, malının ve kazancının tam olacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana aşık olduğunu görmek verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, hayata yeni bir başlangıç yapacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden fayda göreceğine, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına tabir olunur.

Rüya alimine göre ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak uğraş vereceğine ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, şansının ve bahtının daima açık olacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sana aşık olduğunu görmek endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden büyük yardımlar alınacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak uğraş vereceğine ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına yorulur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments