Rüyada Eski Sevgilinin Sana Yemek Getirmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin sana yemek getirmesi kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin sana yemek getirmesi sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, makbul olan şeylere, sıhhate ve saadete kavuşacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana yemek getirmesi isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yemek getirmesi hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, kendinden emin adımlar atacağına, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, çok daha büyük adımların atılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments