Rüyada Eski Sevgilinin Seni Özlediğini Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin seni özlediğini duymak işlerinin daha da iyi olacağına, arkadaşları ile yapılan bazı tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin seni özlediğini duymak işlerinin daha da iyi olacağına, zengin biri olacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, moralinin, keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, sağlığa önem verilmesi, dinlenilmesi ve beslenmenin geri plana atılmaması sayesinde hasta olunmayacağına, arkadaşları ile yapılan bazı tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin seni özlediğini duymak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar alçak gönüllü davranmasını bileceğine, her attığı adımı paraya çevireceğine, kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, refah içinde bir hayat süreceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin seni özlediğini duymak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, sevineceğine ve mutlu olacağına, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine alamettir.

Rüya yorumları kitabına göre gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin seni özlediğini görmek zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, kendisini huzurlu hissedeceğine, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments