Rüyada Eski Sevgilinin Seninle Konuşmadığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmadığını görmek sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmadığını görmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre maddi imkanlarının çoğalacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kendisi için isabetli adımlar atacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmadığını görmek üzerindeki yükten kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, maddi açıdan ferahlayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, sıkıntılardan kurtulmaya, kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, muradını alacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmadığını görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, kolaylığa kavuşacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre oldukça kazançlı işler yapacağına, eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada konuşmadığını görmek paraya ve mutluluğa kavuşacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, dinç kalacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments