Rüyada Eski Sevgilinin Seninle Konuşmak İstediğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmak istediğini görmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmak istediğini görmek hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmak istediğini görmek kazancının çok daha fazla olacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, rızkının her geçen gün daha da artacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, kendisi için isabetli adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, hayır dualarına nail olacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmak istediğini görmek içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, başarılı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada istediğini görmek eşinin ya da sevdiği kişinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vereceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, rızık bolluğu içinde olacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments