Rüyada Eski Sevgilinin Sevgilisiyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle tartışmak hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle tartışmak borçların kısa süre içinde ödeneceğine, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, mutlu zamanlar geçireceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle tartışmak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle tartışmak tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, hayallere kavuşulacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle görmek can sıkıntısının geçeceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, yaşanan yokluğun biteceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments