Rüyada Eski Sevgilinin Telefon Numarasını Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin telefon numarasını almak yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin telefon numarasını almak kazancın gittikçe artacağına, çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin telefon numarasını almak yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyanın manasına göre sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin telefon numarasını almak yurtdışına gidileceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, kısa süre içinde hayatını esenliğe çıkaracağına yorumlanır.

Rüya alemine göre her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, duaların kabul olacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin telefon numarasını görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına, çok büyük bir işe girileceğine, huzurunun artacağına işarettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments