Rüyada Eski Sevgilinin Telefonda Kızmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin telefonda kızmak rahatının ve gelirinin artacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin telefonda kızmak aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına alamet etmektedir.

Rüya kitabına göre kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin telefonda kızmak doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin telefonda kızmak mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, yüzünün güleceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, evlat sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, düşmanların barışacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada telefonda kızmak kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün güleceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments