Rüyada Eski Sevgilinin Telefonunu Kurcalamak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin telefonunu kurcalamak çok iyi mevkilere geleceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, lüksüne lüks katacağına, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin telefonunu kurcalamak ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, çok iyi mevkilere geleceğine, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yol göstereceğine, sorunlarının ve korkularının bitmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu kurcalamak çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, lüksüne lüks katacağına, kazancında artış meydana geleceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre ufkunun açılacağına, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin telefonunu kurcalamak güzel işler yapacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, çocuklarına sanat öğreteceğine, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, maddi fırsatları kaçırmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin telefonunu görmek mesleğinde uzmanlık yapacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine, zenginleşeceğine, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine yorulur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments