Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgili Yapması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgili yapması maddi imkanlarının çoğalacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine, çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, rakiplerine karşı fark atacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgili yapması hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, işlerinde verimin artacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgili yapması hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, hayattan yana şansının döneceğine, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgili yapması sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, son zamanlarda ortaya çıkan olaylardan çok etkilenileceğine ve mutlu olunacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine işarettir.

Tabirciye göre karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, itibarıyla sosyal hayatta isim yapacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin yeni sevgili yapması üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, çalıştığına değeceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments