Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi görmek ünvan sahibi olacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi görmek güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, ünvan sahibi olacağına, başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüya tabircisine göre evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, huylarının güzelleşeceğine, hayırlı kararlar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi görmek her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi görmek maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağına ve dünyadaki her zevkten tadılacağına, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilisi görmek hayatının güzelliklerle dolacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, stres atacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments