Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisi İle Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek refah içinde olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni adımlar atacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, nimet bolluğu yaşayacağına, refah içinde olacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, şansın çalışmaya başlayacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayatının bir anda güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, umutlarının tazeleneceğine, izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına yorulur.

Rüya ilmine göre yeni adımlar atacağına, bir kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, suçlamalardan aklanılacağına, sorunların tarihe karışacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, sevinileceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, cesaretinin yerine geleceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, halinin iyi olduğuna alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments