Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisine Evlenme Teklifi Ettiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisine evlenme teklifi ettiğini görmek hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, her istediğini elde edeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisine evlenme teklifi ettiğini görmek yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, gönül gözüyle olan biteni değerlendirip kendisi için en doğru olanı yapacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, yeterli kimse haline geleceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisine evlenme teklifi ettiğini görmek sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına, her istediğini elde edeceğine, işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına delalettir.

Rüya tabircilerine göre hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisine evlenme teklifi ettiğini görmek sıkıntısından kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Tabirciye göre lekelenmiş adının temize çıkacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada evlenme teklifi ettiğini görmek sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, maneviyatının güçleneceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments