Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisini Anlatması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini anlatması tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, kişinin adeta gençleşeceğine işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini anlatması tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, kudret sahibi olacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, yeni malların alınacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüya manasına göre kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yazgısının güzelleşeceğine, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini anlatması verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına, kısa süre içinde bazı sevindirice olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, dostlarına karşı vefa göstereceğine, her anlamda feraha kavuşacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini anlatması yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, bir ev satın alacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini görmek huzurun ve sükûnetin geleceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, evlenme yolunda adım atacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments