Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisini Çirkin Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini çirkin görmek ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini çirkin görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, işinin ehli biri olacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüya kitabına göre sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, aile içi huzur açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini çirkin görmek alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine delalettir.

Rüyanın tabirine göre pek çok kişiye yanında iş vereceğine, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini çirkin görmek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, umutlanacağına ve hayata karşı pozitif yaklaşacağına, maddi çıkmazların biteceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada çirkin görmek sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments