Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisini Öptüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini öptüğünü görmek edilen duaların kabul edileceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, iş hayatında çok kar edileceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini öptüğünü görmek etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bazı kötü durumlardan kurtulacağına, edilen duaların kabul edileceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini öptüğünü görmek görmediği ve yaşamadığı güzellikler ile karşılaşacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına delalettir.

Rüya tabirine göre kafasını toparlayacağına, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, düze çıkacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini öptüğünü görmek mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin hayatı renklendireceğine, güzel günlere kavuşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, işlerin büyük kazanç getireceğine, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre deneyim kazanacağına, şansının artacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, iş hayatında çok kar edileceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, bir fikrin çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok
işe yarayacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilisini öptüğünü görmek şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir bolluğa erişeceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments