Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisinin hamile olduğunu görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, evine daha fazla kazanç getireceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisinin hamile olduğunu görmek yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisinin hamile olduğunu görmek kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına yorulur.

Yorumcuya göre aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisinin hamile olduğunu görmek başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, uzaktaki bir dostun gelmesiyle eski güzel anıların tazeleneceğine, kendisini çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyanın yorumuna göre daha çok çalışılacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, işinde ön plana çıkacağına, evine daha fazla kazanç getireceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, tekrar eski lüks hayatına döneceğine işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilisinin hamile olduğunu görmek parasına para ekleyeceğine, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, işi ile gündeme geleceğine, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments