Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Evlendiğini Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek atılan adımların başarıya çıkacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, başkaları ile muhabbetinin artacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, sorunların üstesinden geleceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek anne baba duasının alınacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına, güzel işlere imza atacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre yeni bir iş bulunacağına, kişinin kendini daha güvenli ve huzurlu hissedeceği güzel bir mekana göç edeceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, kendisi için şans olacağına inandığı durumlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, başkaları ile muhabbetinin artacağına, ticaret hayatına ilk adımı atacağına, patronlarının gayretli çalışmasını fark edip, karşılıksız bırakmayacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, herkesin önünde olacağına, kişinin günahlarına tövbe etmesine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle evlendiğini görmek çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, sorunların üstesinden geleceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilisiyle evlendiğini görmek problemlerinin çözüleceğine, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, makam ve rütbe edineceğine, her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine tabir olunur. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments