Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Kavga Etmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmesi isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, mal mülk sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmesi isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre işleri yoluna sokacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, geçim derdinin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmesi her türlü yakarışının karşılık bulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre kendi patronu olacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmesi yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, vefalı bir insan olacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, alınan güzel haberler ile sevinileceğine alamet eder.

Rüya tabircisine göre yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, değişik iş kollarına yöneleceğine, mal mülk sahibi olacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments