Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle öpüştüğünü görmek büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rahatlığa kavuşacağına, hayallere kavuşulacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle öpüştüğünü görmek sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, hayır işleri ile uğraşılacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, rahatlığa kavuşacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle öpüştüğünü görmek rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, hayallere kavuşulacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle öpüştüğünü görmek parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabircilerine göre elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, şan şöhret kazanacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada öpüştüğünü görmek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, başarılı bir kişi olunacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına işarettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments