Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Resmini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle resmini görmek iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle resmini görmek hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, malın bereketinin artmasına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle resmini görmek geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, kazancını katbekat arttıracağına, eşi ile bir ömür mutlu olacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, mesleğine dört elle sarılacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, hayırlı bir işe başlayacağına, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle resmini görmek yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, çok büyük ses getireceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, işinde terfi alıp kıdem atlayacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada resmini görmek güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, sorunlarını unutacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments