Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Tartışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle tartışmak büyük bir gelir toplayacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle tartışmak doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, büyük bir gelir toplayacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına alamettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle tartışmak konfor içinde yaşayacağına, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre rızkından ve gelirinden yana kısmetli olacağına, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, kazancının da mutluluğunun da artacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle tartışmak dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre parasal olarak çok iyi olunacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, şen kahkahalar atacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle görmek rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, elindeki imkanları yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments