Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgiliyle Konuşması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgiliyle konuşması kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, daha fazla rızık elde edileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgiliyle konuşması sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre anlaşmazlıkların biteceğine, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, insanlarla arasının iyi olacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgiliyle konuşması aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre parasının, malının ve aşının çoğalacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, herkesin takdirini toplayacağına alamettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgiliyle konuşması büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, kariyer sahibi olacağına alamettir.

Rüyanın manasına göre evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, üst üste birçok mutluluk yaşanacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments