Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Fotoğrafını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla fotoğrafını görmek kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, hedeflerinin karşılık bulacağına, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, şansının artacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla fotoğrafını görmek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, anne duasının alınacağına, yüzünün her daim güleceğine yorulur.

Rüya açıklamasına göre ün sahibi birisi olunacağına, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, güzel gelişmeler yaşanacağına, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla fotoğrafını görmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, işlerinde herhangi zarara uğramayacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bazı kötü durumlardan kurtulacağına, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Rüya tabir edenlere göre sorunlarının çözüleceğine, hedeflerinin karşılık bulacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, hikmet sahibi olacağına, hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine, hayırlı işlere girileceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla fotoğrafını görmek güzel bir döneme girileceğine, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, şansının artacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, hayallerine kavuşacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyi başkasıyla fotoğrafını görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, hastalıklarının şifasını bulacağına, beklediği sevinçli bir haber için gün sayacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ess

Rüyamda ayrıldığım sevgilimin başkasıyla resmini gördüm ve rüyamda yanlarına giderekte gördüm anlami nedir