Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Konuşurken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek ileride saygın bir kimse olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, borcunu ödeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, nimetin çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre umutlarının boşa çıkmayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, kalp kırmayacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, zarar edilen işlerde kara geçileceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyi başkasıyla konuşurken görmek işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments