Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ama Hiç Konuşmamak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyi görmek ama hiç konuşmamak çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, çok özendiği bir arzusunun gerçekleşeceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyi görmek ama hiç konuşmamak kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına işarettir.

Rüya ilmine göre maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine, daha çok kazanç elde edeceğine, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek ama hiç konuşmamak sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, rakiplerine her konuda fark atacağına, hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyanın açıklamasına göre elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, rahat şekilde yaşayacağına, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi görmek ama hiç konuşmamak işlerini toparlayacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, huzurlu olacağına, çok özendiği bir arzusunun gerçekleşeceğine, alın teri ile ekmeğini kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına, etrafındaki kişilerden güzel sözler duyulacağına, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada konuşmamak aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, düşünmeden adımlar atmayacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments