Rüyada Eski Sevgiliyi Yemeğe Davet Etmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyi yemeğe davet etmek çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, hasta ise şifa bulacağına, kendisine yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmayacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyi yemeğe davet etmek güzel ve önemli işler yapacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine yorulur.

Rüya tabirlerine göre maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi yemeğe davet etmek kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, kendisine yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmayacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi yemeğe davet etmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına işaret eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, yeniden can bulacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyi yemeğe davet etmek çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, çevresinde zenginliği ile nam salacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Rüyamda sanirim yeni aldığım evi kutlamak için büyük bir yemek duzenlemistim ve eski sevgilim yeni sevgilisiyle birlikte gelmişti. Sevgilisini görür gormez sinirlenip once evden kovdum. Sonra pişman olup şaka yaptigimi soyledim ve sofraya oturmasini rica ettim ama bunu yaparken hiç samimi degildim. Daha sonra intikam alırım ortamı bozmaya gerek yok diye düşünerek yaptigim bir hareketti

Kübra

Eski sevgilimin ailesini dede babaannesi de dahil yemeğe davet etmişim yemek yiyorduk ve o yemeğini yedi gitti bana neden yüzüme bakmadın diye mesaj attı bende ona aynısını söyledim sende bana hiç bakmadın diye böyle bi rüyaydı